רובע וילות בוטיק אקסלוסיבי הכולל 43 בתים בלבד, ברמת גימור יוצאת דופן שלא נראתה בעיר ובתכנון פנימי מוקפד ויוקרתי מוקם בשכונת חורשת נח החדשה באופקים. חלק  מהבתים כוללים בריכה בנויה מאושרת ברמת היתר.

השכונה החדשה ממוקמת בצפון מערב אופקים סמוך לתחנת הרכבת בעיר מרחק הליכה קצר, ובנוסף היא מתחברת לכביש החדש לבאר שבע שמאפשר זמן נסיעה של כ 10 דקות בלבד מהשכונה לבאר-שבע מה שהופך אותה חד משמעית לשכונה הכי נגישה בעיר ובאזור כולו. היא מתפרסת על פני שטח של 453 דונם ועתידה לאכלס כ 1100 יחידות דיור בבנייה רוויה ובבנייה צמודת קרקע.

השכונה תציע מערך שבילים לאופניים והולכי רגל, שטחים ציבוריים ,מבני ציבור מגוונים לרווחת התושבים וגם טיילת נופית לאורכו של נחל אופקים. במרכזה  תחלוף שדירה ראשית שבה יפעלו מוקדים מסחריים מגוונים במפלס הרחוב,

תכנון השכונה הוא תוצאה של "יוזמת נח" – מדובר בהתארגנות כלכלית חברתית של קבוצת צעירים מאזור המרכז שביקשו לשלב פתרון דיור ואיכות חיים גבוהה מבוסס על חיי קהילה איכותיים ,כל זאת בסמיכות לתחנת הרכבת בעיר בכדי לאפשר חופש תעסוקתי במרכז הארץ, השכונה עתידה לאכלס משפחות איכותיות מהמרכז דרומה על ציר מסילת הרכבת.

פרויקט UTOPIA פונה בעיקר למשפחות  שהגיעו לשלב בו הם יכולים ומעוניינים לבצע מקפצה גדולה באיכות החיים שלהים ולשפר דיור באופן דרמטי , וזאת מבלי לוותר על הנגישות הגבוהה למקום עבודה ,מתחמי פנאי, מוסדות ציבור וכדו.

תוכניות דירה לצפייה / הורדה